Kedy sa skončí prisťahovalectvo do otvorenej Európy, alebo ako rozdeliť 3 MILIARDY prisťah

Autor: Jozef Krchnák | 17.9.2015 o 14:23 | (upravené 21.9.2015 o 10:10) Karma článku: 4,43 | Prečítané:  248x

S prisťahovalectvom je to ako s plynom. Keď plynu nebránime v prúdení, presúva sa z miest s vyšším tlakom na miesta s nižším tlakom dovtedy, pokiaľ sa tlak všade nevyrovná a plyn sa rovnomerne nerozloží. Podobne je to aj s prisťah

V dejinách ľudstva môžeme vypozorovať pravidlo, že prisťahovalectvo vždy prebieha z krajín s nižšou životnou úrovňou do krajín s vyššou životnou úrovňou. Ak použijeme hore uvedený príklad s plynom, tak životné úrovne európskych krajín si môžeme predstaviť ako miesta s nízkym tlakom, a životné úrovne v Afrike, západnej a strednej Ázii, značnej časti strednej a Južnej Ameriky ako miestna s vyšším tlakom. Odhadom sa dá povedať, že viac než 5 miliárd ľudí na svete žije v horších životných podmienkach než je priemer Európy. Pri súčasnej otvorenej hranici Európy preto úplne zákonite prebieha masívne prisťahovalectvo z Afriky a Ázie do Európy. Zároveň už takmer všetci ľudia sveta vedia, že Európania sa prisťahovalectvu takmer nebránia a tí chudobnejší snívajú a plánujú, že sa raz do Európy presťahujú. Ak hranice Európy ostanú aj naďalej otvorené, tak podľa „zákona prisťahovalectva“ bude prisťahovalectvo do Európy pokračovať dovtedy pokiaľ sa priemerná životná úroveň v chudobných krajinách takmer nevyrovná s priemernou životnou úrovňou v Európe. Kedy sa to stane? Dovolím si to odhadnúť na viac než 3 miliardy prisťahovalcov. Vtedy prestane byť Európa pre prisťahovalcov zaujímavá, tlak plynu sa vyrovná. V Afrike a Ázii ostane menej ľudí takže životná úroveň zostávajúcich sa zvýši a zároveň sa tam zníži aj kriminalita. Naopak v Európe sa hustota obyvateľstva veľmi výrazne zvýši, priemerná životná úroveň sa naopak veľmi výrazne zníži a kriminalita sa výrazne zvýši. Samozrejme toto sa nestane za rok ani za desať rokov. Aj pri otvorenej vonkajšej hranici Európy to bude trvať desaťročia možno storočie.

V kontexte povedaného je teda smiešne rokovať o prerozdelení 160 000 prisťahovalcov, je to čistá strata času, keď konečný počet bude viac než 3 MILIARDY. Takže páni európsky vládcovia, buď začnete budovať opevnené hranice Európy (ako to robí Španielsko v Ceute a Melille, Bulharsko na hraniciach s Tureckom alebo Maďarsko na hraniciach so Srbskom), alebo plánujte prerozdelenie viac než 3 MILIÁRD prisťahovalcov.

Ale je to otázka aj pre nás voličov. Buď v Európe chceme viac než 3 miliardy prisťahovalcov a teda budeme voliť súčasné politické strany a súčasných politikov, alebo budeme voliť politikov ktorí vybudujú pevnosť Európu!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Štátne mapy za milióny Únia nežiadala, vymyslelo si ich Slovensko

Projekt systému dopravných informácií bol schválený na Slovensku skôr, ako o ňom hovorila Únia.

KOMENTÁRE

Ako sa môže Andrej Danko stať premiérom

Danko je ako generátor náhodných slov nevyspytateľný.

TECH

Čili papričky môžu ľuďom predlžovať život

Štúdia naznačuje, že červené čili znižuje úmrtnosť.


Už ste čítali?