Kedy sa skončí prisťahovalectvo do otvorenej Európy, alebo ako rozdeliť 3 MILIARDY prisťah

Autor: Jozef Krchnák | 17.9.2015 o 14:23 | (upravené 21.9.2015 o 10:10) Karma článku: 4,43 | Prečítané:  268x

S prisťahovalectvom je to ako s plynom. Keď plynu nebránime v prúdení, presúva sa z miest s vyšším tlakom na miesta s nižším tlakom dovtedy, pokiaľ sa tlak všade nevyrovná a plyn sa rovnomerne nerozloží. Podobne je to aj s prisťah

V dejinách ľudstva môžeme vypozorovať pravidlo, že prisťahovalectvo vždy prebieha z krajín s nižšou životnou úrovňou do krajín s vyššou životnou úrovňou. Ak použijeme hore uvedený príklad s plynom, tak životné úrovne európskych krajín si môžeme predstaviť ako miesta s nízkym tlakom, a životné úrovne v Afrike, západnej a strednej Ázii, značnej časti strednej a Južnej Ameriky ako miestna s vyšším tlakom. Odhadom sa dá povedať, že viac než 5 miliárd ľudí na svete žije v horších životných podmienkach než je priemer Európy. Pri súčasnej otvorenej hranici Európy preto úplne zákonite prebieha masívne prisťahovalectvo z Afriky a Ázie do Európy. Zároveň už takmer všetci ľudia sveta vedia, že Európania sa prisťahovalectvu takmer nebránia a tí chudobnejší snívajú a plánujú, že sa raz do Európy presťahujú. Ak hranice Európy ostanú aj naďalej otvorené, tak podľa „zákona prisťahovalectva“ bude prisťahovalectvo do Európy pokračovať dovtedy pokiaľ sa priemerná životná úroveň v chudobných krajinách takmer nevyrovná s priemernou životnou úrovňou v Európe. Kedy sa to stane? Dovolím si to odhadnúť na viac než 3 miliardy prisťahovalcov. Vtedy prestane byť Európa pre prisťahovalcov zaujímavá, tlak plynu sa vyrovná. V Afrike a Ázii ostane menej ľudí takže životná úroveň zostávajúcich sa zvýši a zároveň sa tam zníži aj kriminalita. Naopak v Európe sa hustota obyvateľstva veľmi výrazne zvýši, priemerná životná úroveň sa naopak veľmi výrazne zníži a kriminalita sa výrazne zvýši. Samozrejme toto sa nestane za rok ani za desať rokov. Aj pri otvorenej vonkajšej hranici Európy to bude trvať desaťročia možno storočie.

V kontexte povedaného je teda smiešne rokovať o prerozdelení 160 000 prisťahovalcov, je to čistá strata času, keď konečný počet bude viac než 3 MILIARDY. Takže páni európsky vládcovia, buď začnete budovať opevnené hranice Európy (ako to robí Španielsko v Ceute a Melille, Bulharsko na hraniciach s Tureckom alebo Maďarsko na hraniciach so Srbskom), alebo plánujte prerozdelenie viac než 3 MILIÁRD prisťahovalcov.

Ale je to otázka aj pre nás voličov. Buď v Európe chceme viac než 3 miliardy prisťahovalcov a teda budeme voliť súčasné politické strany a súčasných politikov, alebo budeme voliť politikov ktorí vybudujú pevnosť Európu!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Čo si o autokamerách myslí polícia a môže ísť video na Facebook?

Autokamery snímajú aj poznávacie značky a tváre ľudí, s videami preto treba narábať opatrne.

DOMOV

Smer opúšťajú nitrianski členovia, nepáčia sa im kšefty

Predseda miestneho klubu je nespokojný.


Už ste čítali?