Trvalý mechanizmus prerozdeľovania prisťahovalcov = zločinné ničenie európskej civilizácie

Autor: Jozef Krchnák | 20.9.2015 o 19:45 | (upravené 21.9.2015 o 10:10) Karma článku: 6,01 | Prečítané:  268x

Najskôr sa malo v rámci štátov EÚ prerozdeliť 40 000 prisťahovalcov, potom 160 000 a teraz Európska komisia (= európska vláda) chce presadiť trvalý záväzný mechanizmus prerozdeľovania prisťahovalcov.

Európsky parlament tento zámer európskych vládcov už podporil hlasovaním dňa 10. 9. 2015. Našťastie toto hlasovanie nemá právnu záväznosť, ale zámer vládcov Európanov je zrejmý. V nasledujúcich riadkoch sa pokúsim odhadnúť vývoj prisťahovalectva pri zachovaní súčasného stavu a stavu s trvalým záväzným mechanizmom prerozdeľovania prisťahovalcov.

Pokiaľ bude prisťahovalectvo prebiehať tak ako doteraz, tj. väčšina prisťahovalcov príde do Nemecka, Nemecko bude musieť skôr alebo neskôr povedať dosť a s použitím sily uzavrieť hranicu (asi nasadiť aj armádu, možno i vyhlásiť čiastočnú mobilizáciu). Potom by pravdepodobne prebehol dominový efekt. Hranicu by o niekoľko dní muselo podobne uzavrieť Rakúsko, potom Slovinsko, Chorvátsko, Srbsko, Macedónsko, a hádam konečne aj Grécko a Taliansko. Takže predpokladám, že po naplnení 80 miliónového Nemecka prisťahovalcami, sa nekontrolované prisťahovalectvo do Európy začne konečne riešiť! Neskoro ale predsa.

Ak by sa však uviedol do prevádzky trvalý záväzný mechanizmus prerozdeľovania prisťahovalcov, prisťahovalci by sa podľa prerozdeľovacieho kľúča prevážali do všetkých krajín EÚ až ..., až by sa naplnila cca 500 miliónová EÚ. Do Európy by sa takto dostalo niekoľko násobne viac prisťahovalcov a do všetkých krajín EÚ až po okraj. Jedinú výhodu z tohto systému by mali súčasní európsky vládcovia. Kúpili by si takto čas na pokračovanie prázdneho tliachania a ničnerobenia, žiaľ na úkor všetkých ostatných obyvateľov európskej únie. Svoju úplnú neschopnosť by ešte nakrátko zakryli, hoc len pred niektorými menej chápavými voličmi.

Trvalý záväzný mechanizmus prerozdeľovania prisťahovalcov je skutočne veľmi veľká hrozba. Nedovoľme niekoľkým hlúpym euro papalášom zahrávať si s budúcnosťou našou ale najmä s budúcnosťou našich potomkov. Ak by sa prípadne malo rozhodovať medzi trvalým záväzným mechanizmom prerozdeľovania prisťahovalcov a vystúpením z EÚ, náš hlas by mal byť jednoznačný!

 

P.S.: Nemcov mi je úprimne ľúto, ale žiaľ majú takú vládu akú si zvolili.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Čo si o autokamerách myslí polícia a môže ísť video na Facebook?

Autokamery snímajú aj poznávacie značky a tváre ľudí, s videami preto treba narábať opatrne.

DOMOV

Smer opúšťajú nitrianski členovia, nepáčia sa im kšefty

Predseda miestneho klubu je nespokojný.


Už ste čítali?